بهترین برنامه ها و بازی های هفته (17-22 تیر)

[ad_1]

هم رسان: هر هفته صدها اپلیکیشن و بازی اندرویدی جدید روانه فروشگاه پلی استور می شود. اما نمی توان تمام طول هفته این فروشگاه را زیر نظر گرفت تا برنامه ها و بازی های مناسب و مورد نیاز را شناسایی کرد. به همین دلیل هم رسان هر هفته با بررسی موارد جدید، 5 مورد از بهترین اپلیکیشن ها و بازی های جدید و یا بیشتر مشاهده شده را به شما معرفی می کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه های این هفته به شرح زیر است. امیدواریم این برنامه ها برای شما مناسب باشند.

1. Anchor

Anchor رادیویی برای عصر پادکست ها است. شما می توانید با کمک این اپلیکیشن یک ایستگاه رادیویی خصوصی و یا پادکست برای خودتان درست کنید و صدای خود را با کمک آن پخش کنید. شنوندگان می توانند در حین گوش دادن سرویس Applause را اضافه کنند و حتی با پیام های صوتی تقاضای کمک کنند. Anchor همچنین ضبط کردن چند نفره را بسیار آسان می کند. این اپلیکیشن روشی فوق العاده برای جمع آوری و ایجاد محتواهای صوتی است.
دانلود: Anchor
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/5
تعداد نصب: 50,000 – 100,000

2. Merge Apps & Tabs

اپلیکیشنپیش از این کاربران می توانستند صفحات کروم را در صفحه اپلیکیشن های اخیر (Recent) قرار دهند اما گوگل چندی پیش این قابلیت را حذف کرد. با کمک این اپلیکیشن جدید می توانید مجدداً از این قابلیت استفاده کنید. به این ترتیب که هر صفحه جدیدی که باز می کنید به یک کارت مستقل در نمای اپلیکیشن های اخیر شما تبدیل می شود. شما می توانید با استفاده از دکمه نوار پیمایش (navigation bar) از هر جایی از گوشی خود به راحتی بین صفحات مرورگر جا به جا شوید.
دانلود: Merge Apps & Tabs
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4.9/5
تعداد نصب: 100 – 500

3. Notify me

اپلیکیشنNotify me اپلیکیشنی است که به شما اجازه می دهد در نوار اعلان یادداشت ها و فهرست های انجام کار سفارشی ایجاد کنید تا هشدارهای برنامه ریزی شده برای شما ارسال کند. این برنامه می تواند برای یادآوری تاریخ های خاص، وظایف و یا دیگر چیزهای خاصی که باید به خاطر داشته باشید مورد استفاده قرار بگیرد. آیکون ها و صداهای زیادی در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید این اعلان ها را طبق میل و سلیقه خودتان تنظیم کنید.
دانلود: Notify me
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4.8/5
تعداد نصب: 500 – 1,000

4. Cup Cup

Cup Cup برای اندازه گیری مقدار آبی که می توان در یک لیوان پر کرد مورد استفاده قرار می گیرد. کاری که شما باید انجام دهید این است که آب را در یک لیوان بریزید و سپس آن را داخل لیوان دوم سرازیر کنید. اندازه و شکل لیوان دوم باید مانند لیوان اول نباشد. باید در لیوان اول به اندازه کافی آب پر کنید تا در زمان ریختن سرریز نشود. این کار بیشتر از آنچه به نظر می رسد به مهارت نیاز دارد.
دانلود: Cup Cup
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4.1/5
تعداد نصب: 5,000,000 – 10,000,000

5. Faraway

Faraway باعث می شود شما احساس کنید مانند یک ماجراجو در یک معبد مخفی در حال حل کردن معماها و پی بردن به رمز و رازها هستید. در این بازی باید اطراف خود را با دقت مشاهده کنید، چیزهای مختلف را جمع آوری کنید، دستگاه های جدید بسازید و برای فرار از دخمه های پر پیچ و خم معبد معماهایی را حل کنید. ماجراجویی شما را از بیابان ها و آبادی ها به خرابه های قدیمی یک تمدن مرموز خواهد برد.
دانلود: Faraway 
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4.6/5
تعداد نصب: 50,000 – 100,000

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *